Історія "Сумського Промпроекту"

Приватне Акціонерне Товариство територіальний інститут «Сумський Промпроект».

Інститут засновано в 1962 році. У його складі 11 проектних підрозділів, атестована лабораторія, геодезична і геологічна партії. Персонал інституту нараховує понад 50 висококваліфікованих фахівців.

Інститут має ліцензії на виконання на території України основних видів проектно-вишукувальних робіт:

  1. Розробка містобудівної документації.
  2. Архітектурне та будівельне проектування.
  3. Технологічне проектування на об'єктах машинобудування, агропромислового комплексу, переробної промисловості, автозаправок і т.д.
  4. Конструювання несучих конструкцій будівель і споруд промислового та соціального призначення.
  5. Проектування внутрішніх і зовнішніх мереж, систем і споруд енергозабезпечення підприємств.
  6. Обстеження і паспортизація технічного стану будівельних конструкцій.
  7. Розробка спеціальних розділів проектів (ОВНС, ПОС, ОП, ПДВ).
  8. Інженерні вишукування (геодезичні та геологічні).
  9. Авторський нагляд.
  10. Технічний нагляд.

З 2002 р. інститут наділено функцією територіального інституту з промислового будівництва в Сумській області. З 2006 р. ми є членами Асоціації Українських Проектних Організацій.

Проекти компанії

За останні роки в активі інституту - проекти об'єктів: СМНВО; ВАТ «Насосенергомаш»; завод «Центроліт» м Суми; насосний завод м. Свеса; арматурні заводи м. Кролевець та м. Конотоп; шоколадна і чіпсова фабрики «Крафт Фудз Україна»; Охтирський пивзавод об'єднання «Оболонь»; «Шосткінський міськмолкомбінат» компанії Bel; заводи з переробки та фасування мінеральних добрив; завод пакувальних матеріалів ЗАТ «Технологія» в м. Суми; завод з виробництва газобетону м. Бахчисарай; завод з виробництва деревних гранул в м. Малин Житомирської області; два спиртзаводи в Росії і Гянджанський винзавод в Азербайджані; комплекси із закінченим циклом відгодівлі на станції Переясловська і в с. Жовтневе, ще два в стадії будівництва в Київській обл. і в с. Ржавчик Первомайського р-ну Харківської обл.; ливарні заводи України і Росії та ін.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо