ЗМІ про нас

Бісквітний корпус на Крафт Фудз Україна визнано кращим

Перед початком сесії 27 листопада голова Сумської обласної ради Геннадій Михайленко нагородив переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в 2011 році.


"Романтику" обстежують

За розпорядженням міського голови створені комісії з обстеження технічного стану будівель молодіжного центру "Романтика" і житлового будинку №29 по вул. Заливній. Обстеження стану "Романтики" доручено «Сумському Промпроекту».


Інвестуйте в Полтавську область

Інвестиційний проект будівництва свинокомплексу продуктивністю 50 000 голів товарних свиней в рік з елеватора та комбікормовім заводом


АГНКС. Допомога клієнту

Перелік даних, необхідних для розробки проектної документації на будівництво АГНКС. Дозвільні документи для розробки проектно-кошторисної документації. Порядок розробки робочого проекту і необхідні вихідні дані для проектування. Вимоги до місця розміщення АГНКС.


Білгородський будівельний форум 2011

З 10 по 12 серпня в Білгородському будівельному форумі "Сучасне місто. Будіндустрія. Ярмарок нерухомості. Енергетика. Ресурсозбереження. Екологія. Білогір'я - Зелена столиця - 2011" взяли участь 241 підприємство з 28 регіонів Росії, Білорусі, України.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо