Повідомлення акціонерів про збори

Шановні акціонери

ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ»

(ідентифікаційний код юридичної особи: 00219649,

місцезнаходження: 40004, м. Суми, площа Привокзальна, буд. 9) (надалі – Товариство)

У зв’язку із оголошенням Всесвітньою Організацією Охорони Здоров`я пандемії коронавірусної інфекції, просимо Вас дотримуватися санітарно-епідеміологічних обмежень та попіклуватися про своє здоров’я, здоров’я близьких Вам людей та оточуючих.

Нагадуємо Вам також, що Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,дія якої продовжена Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року №239, з «12» березня 2020 року до «24» квітня 2020 року на усій території України установлено карантин, яким, серед іншого, з 00 год. 01 хв. «17» березня 2020 року до «24» квітня 2020 року заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

За порушення умов карантину чинним законодавством України, зокрема Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України, передбачено покарання від штрафів до кримінальної відповідальності.

Разом з тим, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму сайті розмістила інформацію, зокрема стосовно того, що:

- проведення загальних зборів акціонерів, які мають кількість учасників зборів більше ніж 10 осіб з урахуванням головуючого, секретаря та інших робочих органів зборів, порушуватиме встановлені на період карантину санітарні правила і норми;

- НКЦПФР запропонувала та внесла на розгляд Верховної Ради України проект змін до законодавства щодо діяльності акціонерних товариств, зокрема, що встановлені законодавством терміни проведення річних загальні зборів акціонерів не застосовуватимуться у 2020 році, а збори можна буде провести до 31 грудня 2020 року.

Підсумовуючи вищевикладене, звертаємо Вашу увагу на те, що річні загальні збори акціонерів Товариства, які скликаються на «31» березня 2020 року можуть не відбутися, в разі прибуття для участі в них більше ніж 5 (п`яти) осіб, з врахуванням того, що присутніми на зазначених зборах акціонерів повинні бути вже мінімум 5 (п`ять) осіб, а саме: головуючий та секретар таких зборів, голова та член лічильної комісії, а також директор Товариства)!!!

В разі непроведення «31» березня 2020 року річних загальних зборів акціонерів Товариства, такі збори акціонерів будуть проведені до «31» грудня 2020 року, про що всі акціонери Товариства будуть повідомлені в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

У будь-якому випадку, для забезпечення охорони життя і здоров’я людей, Товариством під час реєстрації учасників річних загальних зборів та безпосередньо під час їх можливого проведення буде вжито відповідні санітарно-епідеміологічні заходи.

Пам’ятайте, що особливо вразливою до коронавірусу групою є люди похилого віку та люди з хронічними хворобами і слабким імунітетом – вони більш схильні до розвитку тяжких захворювань.

Тому, звертаємося до Вас з проханням уникати людних місць, особливо у закритих приміщеннях, за можливості максимально обмежити пересування містом та не виходити зі своїх домівок без нагальної потреби.

Бережіть себе та оточуючих!!!

«27» березня 2020 року

З повагою,
Директор
ПрАТ «СУМСЬКИЙ ПРОМПРОЕКТ»                        М.М. Гречаниченко

 

  • Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів ПрАТ "Сумський Промпроект".

Документи у форматі pdf


Протоколи про підсумки голосування в 2019 році

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо