Інженерні вишукування

ПрАТ «Сумський Промпроект» виконує комплекс інженерно-геологічних вишукувань для будівництва будівель і споруд промислового і цивільного призначення.

Інженерна геологія для будівництва:

 • бурові роботи;
 • польові дослідно-фільтраційні роботи;
 • польові дослідження властивостей ґрунтів;
 • лабораторні дослідження властивостей ґрунтів;
 • лабораторні дослідження властивостей води;
 • скорочений хіманаліз;
 • складання звітів.

Роботи виконуються для:

 • територій з відсутністю небезпечних геологічних процесів;
 • територій із небезпечними геологічними процесами;
 • території з нормальними ґрунтами;
 • територій з ґрунтами, що мають особливі властивості.

Інститут має у своєму розпорядженні матеріально-технічну базу, що включає бурову і автомобільну техніку, сертифіковану лабораторію для проведення аналізів і дослідження ґрунтів і підземних вод за допомогою сучасних приладів і механізмів. Штат інженерно-геологічної партії укомплектовано висококваліфікованими фахівцями, які пройшли сертифікацію.

Інститут отримав право виконувати інженерні вишукування для будівництва у 1987 році (наказ Міністерства хімічного та нафтового машинобудування СРСР від 21 жовтня 1987 р., №419). Накопичений досвід за 27-ми річний період діяльності геологічної партії дозволяє нам виконувати інженерні вишукування з високою точністю тау стислі терміни.Якість підтверджено міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2008.

Інженерно-геодезичні вишукування

ПрАТ "Сумський Промпроект" - сьогодні це високопрофесійна землевпорядна організація, що пишається досвідом роботи в сфері будівництва та земельних відносин.

Інститут виконує всі види геодезичних та топографічних робіт на території України:

 • Топографічні зйомки ділянок - це комплекс геодезичних робіт, що виконуються на місцевості для складання топографічних планів масштабів 1: 500, 1: 1000, 1: 2000. Зйомці і відображенню підлягають всі місцевості, існуючі будівлі, благоустрій комунікацій, а також рельєф місцевості. Топоплан може бути представлено замовнику в паперовому та/або електронному вигляді. Топоплани створюються у відповідності до загальноприйнятих умовних знаків, а топознімання проводяться з урахуванням правил, обумовлених інструкціями;
 • Геодезичний супровід будівельно-монтажних робіт: комплекс вимірювань, обчислень і побудов в кресленнях і натурі, що забезпечує правильне і точне розміщення будівель і споруд, а також зведення їх конструктивних і планувальних елементів відповідно до геометричних параметрів проекту; розробка і закріплення основних і головних осей будівельної сітки і споруд;
 • Нівелювання підкранових колій: інженерно-геодезичні роботи, пов'язані з вимірюванням основних параметрів підкранових колій, їх геометричних характеристик, розташування на плані і в просторі;
 • паспортизація під'їзних залізничних колій - детальний поздовжній профіль по головних залізничних шляхах і гілках, інженерно-топографічні плани залізничних станцій і перегонів, поперечні профілі земляного полотна і по осях штучних споруд, відомості розрахунку кривих, відомості шляхів, стрілочних переводів та будівель, схеми і плани перетину комунікацій.

Інститут має всі технічні можливості і відповідних спеціалістів (сертифікованих інженерів-землевпорядників, інженерів-геодезистів) для того, щоб розробити будь-яку землевпорядну документацію: технічну документацію, проект землеустрою, створення обмінних файлів XML, присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, поділити або об'єднати земельну ділянку (для суду), провести повну паспортизацію земельної ділянки, в результаті якої замовник отримає Свідоцтво про право власності, кадастрова зйомка місцевості.

Наша організація має високотехнологічне обладнання та сучасне програмне забезпечення і головне, кваліфікований досвідчений персонал, який забезпечує бездоганну якість виконання робіт.

В інституті функціонує заснована на вимогах стандарту ISO 9001:2008 система менеджменту якості, що підтверджена сертифікатом відповідності, виданим ТОВ «Глобал Сертифік» м. Київ.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо