Комплексне проектування

ПрАТ «Сумський Промпроект» надає послуги комплексного проектування. Ми виконуємо всі необхідні роботи для початку будівництва: розроблення проектної документації, її узгодження і авторський нагляд за роботами протягом ведення будівництва.

В рамках комплексного проектування наші фахівці розробляють:

 • архітектурне, технологічне і конструктивне рішення об'єкта;
 • генплан і проект дизайну інтер'єрів;
 • інженерні мережі, включаючи водопостачання й каналізацію, опалення й вентиляцію, газифікування і кондиціонування, електропостачання та ін.;
 • забезпечення холодом (при необхідності);
 • сигналізацію пожежну та охоронну, включаючи відеоспостереження;
 • зв'язок: телефонний, радіо, ТБ та Інтернет;
 • електрику для освітлення всередині будівлі, ззовні і для силового обладнання.

Стадії комплексного проектування об'єкта

Всі проектні роботи виконуються, ґрунтуючись на проектному завданні вихідної дозвільної документації, з узгодженням і затвердженням в держорганах архітектури та будівництва. Проектні документи розробляються послідовно в декілька етапів.

 1. Передпроектні роботи

Це початкова стадія, в процесі якої з’ясовується, чи можна розміщувати даний об'єкт на запропонованій ділянці, проводиться розробка концепції об'ємно-планувальних рішень і визначення головних технічних і економічних показників споруди. На цьому етапі розробляється стиль будівлі або групи споруд. У підсумку наші фахівці виконують за допомогою спеціальної комп'ютерної програми 3D перспективу будоб'єкта і створюють його фотомонтаж в навколишній забудові. Ми пропонуємо клієнту кілька варіантів поділу забудови на функціональні зони.

 1. Ескізний проект

Цей етап передбачає деталізацію. Ми розробляємо головні рішення з планування об’ємів, архітектури і стилю, а потім надаємо можливість клієнту зробити вибір на підставі поверхових планів, розрізів, ескізів та інтер'єрів головних приміщень і фасадів.

 1. Проект

Головна частина нашої роботи - створення проекту з об'ємно-планувальними, архітектурно-будівельними, конструктивними і інженерно-технологічними рішеннями будоб'єкта, а також виконання спецрозділів, згідно із завданням на проектування.

 1. Робоча документація

Останній етап комплексного інженерного проектування - це виготовлення робочих креслень, призначених для ведення будівельно-монтажних робіт, з повною деталізацією всіх параметрів і теххарактеристик будови, його конструкцій і їхніх елементів. Створюються об'єктні та локальні кошториси за всіма розділами.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо