Робочий процес

Система менеджменту якості територіального проектного інституту ПрАТ "Сумський Промпроект" відповідає міжнародним стандартам. Це підтверджує сертифікат ISO 9001:2008, виданий незалежним органом сертифікації ТОВ «Глобал Сертифік» м. Київ.

У нашому проектному інституті ви можете замовити проекти електротехнічних рішень промислових і адміністративних будівель і споруд. Інженери-енергетики ПрАТ «Сумський Промпроект» розробляють техдокументацію для встановлення електротехнічного обладнання на працюючому підприємстві і під час будівництва об'єкта.

Наш проектний інститут надає компаніям послуги з проектування систем зв'язку і телебачення (цей термін позначає сьогодні, крім ТВ-обладнання, високошвидкісний зв'язок через супутники та кабельне підключення).

Наш проектний інститут ПрАТ "Сумський Промпроект" проводить оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) для нещодавно спроектованих і для вже діючих підприємств.

Проектний інститут ПрАТ "Сумський Промпроект" виконує усі види передпроектних робіт, що необхідно провести до початку проектування, тобто перед замовленням проекту будівництва.

Проектування систем опалення, вентиляції та кондиціонування - одна з послуг ПрАТ «Сумський Промпроект». Ми розробляємо проекти інженерних систем для житлових і комерційних, громадських і адміністративних, виробничих і розважальних будівель.

Шукаєте, де замовити проектування систем енергозабезпечення? ПрАТ «Сумський Промпроект» розробить для вас повний комплект проектної документації, у відповідності до чисельних законодавчих норм і правил України.

У проектному інституті ПрАТ "Сумський Промпроект" в складі проекту розроблюють проект організації будівництва будівель і споруд (ПОБ), що забезпечує раціональну організацію забудови всіх об'єктів будмайданчика.

ПрАТ «Сумський Промпроект» - це високопрофесійна організація з виконання інженерно-геодезичних вишукувань для зведення будівель і лінійних споруд.

Архітектурно-будівельний відділ проектного інституту ПрАТ «Сумський промпроект» виконує замовлення на проектування промислових і транспортних об'єктів, житлових, комерційних, розважальних, громадських і адміністративних будівель.

Проектний інститут ПрАТ "Сумський Промпроект" створює робочу документацію для тепломеханічних рішень котелень. Наші фахівці мають великий досвід проектування з урахуванням норм та стандартів законодавства України.

Наш проектний інститут займається проектуванням пожежної сигналізації. Важливо знати, що, згідно з українським законодавством, всі нежитлові будівлі обов'язково необхідно обладнати системами пожежної сигналізації.

Категорія складності об'єкта проектування визначається проектантом і замовником ще на етапі підписання договірних документів, коли складається техзавдання, адже розробка проекту повністю залежить від цього параметру.

Наш проектний інститут розробляє генеральні плани міських і промислових територій. У нас можна замовити окремо генеральний план або повний пакет документів на будівництво або реконструкцію об'єкта.

Однією з послуг ПрАТ «Сумський Промпроект» є проектування водопроводу та каналізації. У нас можна замовити окремий проект для зовнішніх та внутрішніх водопровідних і каналізаційних мереж або повний проект реконструкції та будівництва об'єкта.

ПрАТ «Сумський Промпроект» надає послуги проектування автоматичних систем (АСПГ і АУПГ) пожежогасіння, що найбільш ефективні для ліквідації загорянь і гасіння пожеж з найменшою небезпекою для людського здоров'я і збереженням майна.

Кошторисна документація є невід'ємною частиною будь-якого проекту. Наш інститут під час розробки проектної документації щодо будівництва нових об'єктів, реконструкції, переоснащення, капітального ремонту на всіх стадіях проектування (ТЕО, ТЕП, ЕП, П, РП, Р) розробляє наступну кошторисну документацію: зведений кошторисний розрахунок, об'єктні кошториси, локальні кошториси на всі види

...

Розробка технології виробництва - одна з послуг ПрАТ «Сумський Промпроект». У систему технологічного проектування підприємства промислового типу або сфери послуг входить опис технології об'єкта з розрахунком витрат на технологічний проект.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо