Архітектурно-будівельні рішення

Архітектурно-будівельний відділ проектного інституту ПрАТ «Сумський промпроект» виконує замовлення на проектування промислових і транспортних об'єктів, житлових, комерційних, розважальних, громадських і адміністративних будівель.

Ми можемо розробити проекти для будь-яких кліматичних і геологічних умов, в тому числі для сейсмічно небезпечних ділянок або місцевостей з просідаючими ґрунтами. При створенні архітектурно-будівельного проекту наші фахівці використовують цілий комплекс економічних, інженерно-технічних, пожежних, санітарних і багатьох інших вимог.

Етапи архітектурного проектування

  1. Формулювання і узгодження техзавдання.
  2. Розробка робочого проекту (архітектурного та конструктивного розділів) для виконання БМР. У разі необхідності він доповнюється інженерним розділом з усіма комунікаціями.
  3. Авторський нагляд. На підставі погодженого з клієнтом проекту ведуться будівельні роботи. Наші фахівці контролюють всі етапи будівництва, завіряючи їх актами. Якщо в процесі потрібні будь-які зміни, вони оформлюються відповідними кресленнями.
  4. Складання кошторису.

У рамках архітектурно-будівельних рішень наші проектанти пропонують плани всіх поверхів, фасадів, фундаментів, перекриттів, покрівлі, розрізів, прорізів, вузлів і роблять специфікацію на всі матеріали і конструкції.

Замовити архітектурно-будівельний проект

Щоб замовити в нашій компанії проект, клієнту потрібно надати: техзавдання, техпаспорт об'єкта, свідоцтво про держреєстрацію прав власності. Якщо є в наявності, то топографічну зйомку (М 1:500), результати геологічних вишукувань і ескізний проект. В іншому випадку ці документи підготують наші фахівці.

Наші проектанти розроблять для вас всю документацію щодо дотриманням державних та будівельних норм і вимог до проектування промислових і інших об'єктів. У специфікаціях проектів ми використовуємо інноваційні оздоблювальні та будівельні матеріали і конструкції. Вся робота проводиться на комп'ютерному обладнанні у відповідних програмах.

Ми проектуємо небезпечні промислові об'єкти, створюємо проекти для реконструкцій та будівництва будівель будь-якого призначення, разом з цехами під високоточне імпортне оснащення.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо