Електротехнічні рішення

У нашому проектному інституті ви можете замовити проекти електротехнічних рішень промислових і адміністративних будівель і споруд. Інженери-енергетики ПрАТ «Сумський Промпроект» розробляють техдокументацію для встановлення електротехнічного обладнання на працюючому підприємстві і під час будівництва об'єкта.

Наші послуги

При проектуванні електротехнічних установок ми зазначаємо, як прокладатимуться кабелі, яке потрібне силове обладнання, наводимо розрахунки електричних навантажень і струмів короткого замикання, схеми постачання енергією всього виробництва або його ділянки.

При створенні проекту електротехнічних рішень новобудови наші фахівці проектують зовнішнє і внутрішнє освітлення, захист від блискавок і заземлення, створюють схему технічного обліку електричної енергії.

Якщо будівництво об'єкта буде віддаленим від елетрокомунікацій, ми виконуємо проект тимчасового електропостачання, підбираючи оптимальне джерело енергії щодо відношення вартості і якості, надійності і потрібних параметрів.

Стадії проектування електротехнічної ділянки

  1. Техзавдання. Початкове ТЗ нам надають замовники, але вони не завжди володіють необхідними знаннями і можливостями для грамотного формулювання задачі. Тому наші розробники складають остаточне технічне завдання.
  2. Ескізний проект зовнішнього енергопостачання. Ескізи дозволяють візуалізувати електротехнічне рішення, узгодити і отримати технічні умови, оцінити обсяги робіт і підготуватися до наступних етапів проектування.
  3. Робочий проект більш деталізований. На його підставі можна починати виконання монтажних робіт.

Замовити проект електротехнічних рішень

Ми маємо великий досвід роботи. Наші сертифіковані кваліфіковані інженери-проектанти виконують проекти на підставі всіх вимог чинного законодавства згідно з нормативно-технічною документацією.

На всіх етапах створення проекту ми співпрацюємо з замовниками, враховуємо їх побажання, щоб забезпечити економність і надійність електропостачання, допомагаємо обрати найбільш вигідні і практичні трансформатори, кабелі та електроустановки.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо