Генеральний план

Наш проектний інститут розробляє генеральні плани міських і промислових територій. У нас можна замовити окремо генеральний план або повний пакет документів на будівництво або реконструкцію об'єкта.

Генеральний план: норми проектування

Роботу над генеральним планом ми починаємо з передпроектної підготовки, як передбачено будівельними нормами законодавства України.

У проектування генплану входять наступні документи:

  • топогеодезичне підґрунтя;
  • схеми розміщення забудови та інженерних мереж;
  • вертикальне планування території;
  • проектна документація, яку наші фахівці узгоджують в певних інстанціях, з проведенням експертизи;
  • робоча документація для виконання БМР і монтажу інженерних мереж.

Особливості проекту генплану

Генеральні плани проектуються з урахуванням створення єдиного архітектурного комплексу будівель підприємства і міста. Грамотний підхід до розробки генплану проявляється в раціональному розміщенні будівель на плані, практичному проведенню між ними доріг і комунікацій, розподілу людських і транспортних потоків, обліку санітарних норм.

Під час проектування промислових об'єктів виробничі будівлі можуть бути зблоковані, тому зазвичай основні виробничі цехи розташовують в одній-двох будівлях, а адміністративні та побутові окремо чи з'єднані галереєю. Це дозволяє досягти високої щільності забудови (до 60%) території підприємства.

Для роботи підприємства необхідно проектувати основний і запасний в'їзди для автотранспорту, а також передбачити майданчик перед головним в'їздом достатньої ширини для авторефрижераторів (до 30 м).

Замовити проектування будівельного генерального плану

Ми надаємо комплексні проектні послуги, починаючи від збору вихідних даних до узгодження проекту в інстанціях і контролю над будівельними роботами. Вартість і терміни виготовлення генерального плану залежать від складності та обсягів проекту.

Наші кваліфіковані і сертифіковані проектанти мають великий досвід роботи, тому вся документація виготовляється якісно і в установлені терміни. Гарантією надійності наших проектів є чисельні будівлі, зведені в Сумах, області, України та закордоном.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо