Кошторисна документація

Кошторисна документація є невід'ємною частиною будь-якого проекту. Наш інститут під час розробки проектної документації щодо будівництва нових об'єктів, реконструкції, переоснащення, капітального ремонту на всіх стадіях проектування (ТЕО, ТЕП, ЕП, П, РП, Р) розробляє наступну кошторисну документацію: зведений кошторисний розрахунок, об'єктні кошториси, локальні кошториси на всі види будівельно-монтажних робіт.

Кошторисна документація є орієнтиром для встановлення договірної ціни для Замовника і Підрядника, що є основою оптимального планування і розподілу капітальних вкладень за місяцями (роками) будівництва, а також для проведення проміжних грошових розрахунків між ними.

Наші фахівці супроводжують і захищають розроблену кошторисну документацію в органах експертизи і Замовника на предмет перевірки достовірності визначення кошторисної вартості.

Програмний комплекс АВК-5, в якому ми працюємо, офіційно рекомендований до застосування Мінрегіонбудом України і сертифікований Міністерством архітектури і будівництва.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо