Передпроектні роботи

Проектний інститут ПрАТ "Сумський Промпроект" виконує усі види передпроектних робіт, що необхідно провести до початку проектування, тобто перед замовленням проекту будівництва.

Інвесторам передпроектні роботи дозволяють обґрунтувати вигідність інвестицій і розрахувати окупність майбутнього об'єкта, а забудовникам - зібрати фактичну базу і скласти повний перелік документів, необхідних для розробки проекту.

Склад передпроектних робіт:

  • обстеження існуючих об'єктів і підприємств на предмет реконструкції, переоснащення, перепрофілювання або автоматизації;
  • участь у виборі майданчиків під нове будівництво і збір вихідних даних для проектування;
  • виконання топографічної зйомки ділянки під будівництво;
  • складання ситуаційного плану;
  • розробка технічних завдань (завдань на проектування) та техпропозицій з нового будівництва, а також реконструкції, техпереоснащення, перепрофілювання або автоматизації існуючих виробництв;
  • розробка техпропозицій та ТЕО для нового будівництва, а також реконструкції, переоснащення, перепрофілювання або автоматизації існуючих виробництв.

На даному етапі здійснюється вибір і узгодження ділянки під будівництво, розробка попередньої оцінки впливу на навколишнє середовище і техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), а також визначення постачальників основного технологічного обладнання. Завдяки цьому визначається економічна доцільність та технічна можливість будівництва нового або реконструкції діючого підприємства, будівлі і споруди.

Наші фахівці беруть участь в обстеженні земельних ділянок, будівель, споруд і надають Замовнику свої рекомендації щодо їх придатності для розміщення планованого виробництва. Крім розробки ТЕО, ми надаємо Замовнику інформацію, необхідну для отримання попередніх технічних умов, беремо участь у переговорах з постачальниками устаткування, узгодженнях щодо відведення земельної ділянки для будівництва, а також, у разі необхідності, в проходженні держекспертизи ТЕО для отримання фінансування.

Вигоди передпроектних робіт

Передпроектні роботи - обов'язковий елемент середніх і великих проектів. Вони надають інвесторам чітке бачення території забудови. Ця база дозволяє розрахувати витрати і вирішити, як використовувати територію до початку робіт, допомагає визначитися з усіма необхідними документами.

Замовити проектні та передпроектні роботи

Замовити дослідження, аналізи, плани і креслення в ПрАТ "Сумський Промпроект" варто тому, що наша організація:

  • сертифіковане за ISO 9001 підприємство;
  • має величезний досвід роботи;
  • команда складається з кваліфікованих фахівців, які знають специфіку зведення різних будівель і споруд;
  • надає завжди якісний обґрунтований результат.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо