Система якості ІСО

Система менеджменту якості територіального проектного інституту ПрАТ "Сумський Промпроект" відповідає міжнародним стандартам. Це підтверджує сертифікат ISO 9001:2008, виданий незалежним органом сертифікації ТОВ «Глобал Сертифік» м. Київ.

Сертифікат підтверджує, що при розробці проектної і робочої документації для промислового і цивільного будівництва, систем протипожежного захисту, технічного обстеження і паспортизації, реконструкції діючих об'єктів, інженерних вишукувань і інжинірингових послуг ми дотримуємося стандартів ІSО згідно із системами якості.

ІСО сертифікація систем якості

Наявність сертифіката ISO 9001 свідчить про надійність нашого інституту, високу якість послуг. У сучасних ринкових умовах без такого документу проектна організація не конкурентоспроможна.

Важливо розуміти, що ISO 9001 - це абсолютно незалежне підтвердження і гарант благонадійності інституту, якості нашої роботи, постійного вдосконалення та оптимізації послуг. Для співпраці з більшістю компаній-замовників стандартизація за нормами ІСО обов'язкова умова.

Сертифікацію систем якості за стандартами ISO проходять добровільно. Ці документи видають лише в Міжнародних аудиторських організаціях. В ISO (International Organization for Standardization) розписані все вимоги і стандарти до бізнес-процесів.

Що дає система якості ІСО

Тільки серйозні спеціалізовані підприємства отримують сертифікати ІСО. Це допомагає скоротити витрати виробничих процесів і підвищити їх ефективність за рахунок впровадження даної системи менеджменту.

Наявність даного сертифікату - доказ професіоналізму, високої кваліфікації і компетентності фахівців проектного інституту ПрАТ "Сумський Промпроект". Система менеджменту якості ІСО дозволяє нам виходити на світовий ринок тому, що вона відіграє важливу роль для бізнесменів.

Результативність та висока якість нашої продукції проявляється у високому попиті на неї. У нас роблять замовлення великі підприємства з усієї України. Система забезпечує конкурентоспроможність наших проектів.

Ще одна перевага Сертифікату якості ІСО - можливість оформити сертифікат СЕ (Conformité Européenne, що в перекладі з французької - європейська відповідність).

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо