Системи пожежогасіння

ПрАТ «Сумський Промпроект» надає послуги проектування автоматичних систем (АСПГ і АУПГ) пожежогасіння, що найбільш ефективні для ліквідації загорянь і гасіння пожеж з найменшою небезпекою для людського здоров'я і збереженням майна.

Грамотна розробка і висока якість проекту системи пожежогасіння приміщень забезпечує зниження можливих людських і майнових втрат. Ми індивідуально розробляємо проекти для кожного об'єкта, враховуємо його габарити, категорію вибухо- і пожежобезпеки, кількість працівників тощо.

Види автоматичних систем пожежогасіння

За конструкційним рішенням АСПГ і АУПГ поділяються на:

  • інженерні, вони потребують особливу увагу під час розробки проекту, встановлення та пуско-налагоджувальних робіт;
  • модульні, вони розраховані на уніфіковані житлові і виробничі приміщення.

АСПГ і АУПГ складаються з:

  • термоелементів - датчиків виявлення загоряння: вони поділяються на ті, що реагують на тепло, газ, а також оптичні електронні і т. д.;
  • елементів включення;
  • вогнегасних складів: пінних, порошкових, аерозольних, газових і води;
  • труб і соплових насадок.

Проектування системи водяного пожежогасіння- найпопулярніше серед клієнтів замовлення. Ці системи гасять пожежі за 30-60 с, працюють на основі технології тонкого струменя водорозпилення, не потребують додаткових ресурсів енергії і води, відрізняються найбільшою нешкідливістю для здоров'я людей, низькою вартістю і високою ефективністю.

Системи газового пожежогасіння, на думку професіоналів, найефективніший спосіб ліквідації вогню. Ці системи окупують всі осередки загоряння, навіть в місцях, недоступних для інших засобів, але вони найдорожчі.

Системи пожежогасіння аерозолями і порошками розраховані на с/г підприємства, залізничний, автомобільний і водний транспорт, енергетичні об'єкти. Технологія роботи - розпорошення речовини на осередки вогню. Ці системи недорогі і забезпечують збереження майна.

Пожежогасіння піною призначене для великих виробництв, наприклад, на нафтобазах. Ці системи дуже швидко і якісно гасять пожежі, але піна, що використовується в них, небезпечна для людей, тому для громадських і житлових приміщень вона не придатна.

Проектування систем пожежогасіння в нашому інституті виконується кваліфікованими і сертифікованими фахівцями з великим досвідом роботи. Ми ліцензоване підприємство, що гарантує фінансову доступність і високу якість наших проектів.

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо