Засоби зв’язку, телебачення

Наш проектний інститут надає компаніям послуги з проектування систем зв'язку і телебачення (цей термін позначає сьогодні, крім ТВ-обладнання, високошвидкісний зв'язок через супутники та кабельне підключення).

Визначення проектування ліній зв'язку

Розробка проекту систем зв'язку - це комплект креслень і документації для установки комплексного обладнання, що забезпечує передачу ТВ-сигналу різними способами. Такий сигнал використовують і у вигляді сигналізації.

Супутникове ТБ передає сигнали від орбітального супутника на приймаючі пристрої за допомогою спеціального устаткування, що оброблює та кодує ТБ-сигнали. В системі кабельного ТБ сигнали йдуть не в ефірі, а по оптоволоконних кабелях, прокладених в повітрі або під землею.

Послуги ПрАТ «Сумський Промпроект»

Ми займаємося ліцензованою розробкою проектів кабельного ТБ і цифрових систем супутникового зв'язку. У нас величезний досвід в проектуванні систем телебачення і зв'язку, доступна вартість та індивідуальний підхід до кожного замовника.

До послуг нашого проектного інституту входить:

  • розробка комплексного проекту систем зв'язку;
  • виготовлення проектів телефонної каналізації (прокладка мереж під землею);
  • створення проектів зовнішніх і внутрішніх телевізійних комунікаційних мереж.

Наші фахівці розробляють проекти систем зв'язку, враховуючи особливості та місцезнаходження будоб'єкта, для якого проектується система, наскільки навколо щільна забудова та інші параметри.

Переваги співпраці з нами

Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання і працюємо на підставі договорів. Більш ніж піввіковий період роботи нашого підприємства і сертифікат стандарту якості міжнародного зразка 9001 - гарантії успіху наших проектів.

Висококваліфіковані та сертифіковані інженери-проектанти професійно виконують проекти, досягають максимального за якістю результату. Ми прагнемо забезпечувати взаємовигідне співробітництво із замовникамиУкраїнитаближнього зарубіжжя. У нас доступні ціни на створення проектів.

Звертайтеся до територіального проектного інституту ПрАТ "Сумський Промпроект", якщо хочете мати оптимальний рівень зв'язку швидко, без проблем і, що сьогодні має велике значення, за доступною вартістю послуг!

заповніть форму, і ми вам зателефонуємо